Paide 7, Tallinn

Avatud: E-R 10-17, L-P Suletud
Raalimeistrite asukoht
(Kliki kaardil, et lähemalt vaadata)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
× Sulge
Avaleht » Teenused » Hooldus » Lauaarvuti
Lauaarvuti remont

Lauaarvuti hooldus

Hooldust vajava lauaarvuti saab Raalimeistritele tasuta saata kõikjalt üle Eesti. Anname parima, et asjade kulg oleks kiire ja kvaliteetne. Nõustamine on töökojas tasuta.

Kaua läheb?

Lauaarvuti hooldus kestab kuni kolm tundi.

Palju maksab?

Lauaarvuti tarkvara hooldus maksab 25 EUR. Lauaarvuti riistvara hooldus maksab 33 EUR.

Mida sisaldab?

Lauaarvuti riistvara hoolduse käigus eemaldatakse arvuti jahutussüsteemist tolm ja uuendatakse kiipidel termopasta. Peale hooldust teostatakse arvutis koormustest. Edukas test näitab, et arvuti on tipp-topp korras. Vähem edukas test toob välja arvuti kitsaskohad. Siis pakume välja lahendusi, et ennetada probleemide süvendemist.
Tarkvara hooldus sisaldab ebavajalike taustaprogrammide välja lülitamist, arvuti puhastamist digiprahist ja registrite parandamist. Peale tarkvara hooldust on arvuti enamasti kiirem ja salvestusruumi on rohkem.

Mida vajame

Hooldamiseks vajame koha peale vaid lauaarvutit. Kaableid ja teisi lisaseadmeid (näiteks kuvarit) kaasa ei ole tarvis võtta.

Soovita

Kui lehekülg meeldib, siis vajuta  g +1. Nõnda aitad Raalimeistritel Google otsingus paremini esile tulla. Lisa Raalimeistrid ka oma Google+ suhtlusringi ning hakka Facebookis meie fänniks.  Selline tegevus on meile parimaks kiituseks. Tänud!