Paide 7, Tallinn

Avatud: E-R 10-17, L-P Suletud
Raalimeistrite asukoht
(Kliki kaardil, et lähemalt vaadata)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
× Sulge
Avaleht » Teenused » Parandus » Sülearvuti parandus
Sülearvuti parandus

Sülearvuti parandus

Parandust vajava sülearvuti saab Raalimeistritele tasuta saata kõikjalt üle Eesti. Anname parima, et asjade kulg oleks kiire ja kvaliteetne.

Kaua kestab sülearvuti parandus?

Sülearvuti parandus  kestab 1-5 päeva. Päeva-paariga saavad valmis kõikvõimalikud tarkvara tööd, kõvaketta jms vahetused. Natuke kauem võivad aega võtta keerulisemad emaplaadi parandused, sest nende töödega on mõistlik jätta arvuti mõneks päevaks testima, et veenduda töö kvaliteedis. Kõige kauem võtab sülearvuti parandus aega siis kui töö vajab spetsiifilist varuosa kaugelt välismaalt. Olenevalt välisriigi kaugusest on varuosa tarneaeg 1-6 nädalat.

Palju maksab sülearvuti parandus

Nii mõnigi klient on Raalimeistrites saanud mure kaelast minutitega ja täiesti tasuta. Osad vead suudab tuvastada ja isegi parandada klienditeenindaja. Tõsisema vea korral suunab teenindaja seadme töökotta kogenud tehnikule. Paljud tõsised hädad lahenevad  hinnaga 15-45 EUR + vajadusel varuosa hind.

Garantii

Pikaajaline kogemus ja head tulemused lubavad meil sülearvuti parandustööle anda kaasa garantii kuni 1 aasta. Garantiitingimused on lihtsad: kas seade saab taas korda või makstakse täies ulatuses raha tagasi.

Spetsiifilised tööd

Oleme võimekad. Teostame keerulisi sülearvutite remonttöid, mida enamikes töökodades ette ei võeta.  Näiteks sülearvuti toitepesa vahetus, emaplaadi toiteahela parandus või emaplaadi vahetus.

Mida vajame

Et sülearvuti remont kulgeks võimalikult kiiresti tasub kaasa võtta sülearvuti koos aku ja toitejuhtmega. Neid pole vaja siis kui oled veendunud, et viga ei ole seal. Praktika näitab, et sageli on probleem just akus ja/või toitejuhtmes. Kui mure on sülearvuti lisaseadmega, siis anna töökotta ka see (koos ühenduskaabliga).

Soovita

Kui lehekülg meeldib, siis vajuta  g +1. Nõnda aitad Raalimeistritel Google otsingus paremini esile tulla. Lisa Raalimeistrid ka oma Google+ suhtlusringi ning hakka Facebookis meie fänniks.  Selline tegevus on meile parimaks kiituseks. Tänud!

sülearvuti parandus