Lauaarvuti remont

Kaua kaua kestab arvuti remont?

Arvuti remont kestab 1-5 päeva. Lauaarvutitele on enamus varuosasid koha peal või hulgilaos olemas. Päeva-paariga saavad valmis kõikvõimalikud tarkvara tööd, kõvaketta jms vahetused. Natuke kauem võivad aega võtta keerulisemad emaplaadi parandused, sest nende töödega on mõistlik jätta arvuti mõneks päevaks testima, et veenduda töö kvaliteedis. Kõige kauem võtab arvuti parandus aega siis kui töö vajab spetsiifilist varuosa kaugelt välismaalt. Olenevalt välisriigi kaugusest on varuosa tarneaeg 1-6 nädalat.

Palju maksab arvuti remont?

Sajad kliendid on Raalimeistrites saanud suure mure kaelast minutitega ja täiesti tasuta. Nii mõnegi vea suudab tuvastada ja isegi parandada klienditeenindaja. Tõsisema vea korral suunab teenindaja seadme töökotta kogenud tehnikule. Paljud tõsised hädad lahenevad  hinnaga 15-45 EUR + vajadusel varuosa hind.

Garantii

Pikaajaline kogemus ja head tulemused lubavad meil arvutiparandus töödele anda kaasa garantii kuni 1 aasta. Garantiitingimused on lihtsad: kas seade saab taas korda või makstakse täies ulatuses raha tagasi.

Spetsiifilised tööd

Oleme võimekad. Teostame keerulisi arvuti remont töid, mida enamikes töökodades ette ei võeta. Soovi korral komplekteerime uue kvaliteetse lauaarvuti kontorisse või mänguarvuti

Mida vajame

Et  arvuti remont kulgeks võimalikult kiiresti, siis too ainult lauaarvuti. Juhtmeid ja CD/DVD plaate pole vaja. Monitor ja teised lisaseadmed too vaid siis kui ka need vajavad parandamist.  Lisaseadmetele tasub lisada kaasa kaablid ja võimalusel ostuga kaasa saadud CD/DVD-d.

Kuidas soovid seadme meieni toimetada: