Madara 31, Tallinn

Avatud: E-R 10-17, L-P Suletud
Raalimeistrite asukoht
(Kliki kaardil, et lähemalt vaadata)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
× Sulge
Kuvar

Kuvari parandus

Parandust vajava kuvari saab Raalimeistritele tasuta saata kõikjalt üle Eesti. Anname parima, et asjade kulg oleks kiire ja kvaliteetne.

Kaua läheb?

Kuvari parandus kestab 1-5 päeva. Kui Monitori parandus vajab varuosa kaugelt välismaalt, läheb kauem. Olenevalt välisriigi kaugusest on varuosa tarneaeg 1-6 nädalat.

Palju maksab?

Sajad kliendid on Raalimeistrites saanud suure mure kaelast minutitega ja täiesti tasuta. Nii mõnegi vea suudab tuvastada ja isegi parandada klienditeenindaja. Tõsisema vea korral suunab teenindaja seadme töökotta kogenud tehnikule. Paljud tõsised hädad lahenevad  hinnaga 25-45 EUR + vajadusel varuosa hind.  Suurte summade puhul pakume mugavat järelmaksu.

Garantii.

Pikaajaline kogemus ja head tulemused lubavad meil arvuti lisaseadme parandustööl anda  garantiid kuni 1 aasta.  Garantiitingimused on lihtsad: kas seade saab taas korda või makstakse täies ulatuses raha tagasi.

 

 

Spetsiifilised tööd.

Oleme võimekad. Teostame keerulisi parandusi, mida enamikes töökodades ette ei võeta. Näiteks monitoride toiteplokkide parandus jm.

Soovita

Kui lehekülg meeldib, siis vajuta  g +1. Nõnda aitad Raalimeistritel Google otsingus paremini esile tulla. Lisa Raalimeistrid ka oma Google+ suhtlusringi ning hakka Facebookis meie fänniks.  Selline tegevus on meile parimaks kiituseks. Tänud!

Kaubamärgid

Samsung, Philips, LG, Panasonic, Sony, HP, IBM, Lenovo, Dell, Toshiba, Samsung, Acer, Fujitsu Siemens, Asus, MSI, Apple. Töökotta võib tuua ka teisi kaubamärke. Isegi neid mis on Eestis täiesti tundmatud.