Madara 31, Tallinn

Avatud: E-R 10-17, L-P Suletud
Raalimeistrite asukoht
(Kliki kaardil, et lähemalt vaadata)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
× Sulge
Avaleht » Teenused » Parandus » Fotoaparaadi parandus
fotoaparaadi parandus

Fotoaparaadi parandus

Parandust vajava fotoaparaadi saab Raalimeistritele tasuta saata kõikjalt üle Eesti. Anname parima, et asjade kulg oleks kiire ja kvaliteetne.

Kaua kestab fotoaparaadi parandus?

Fotoaparaadi parandus  kestab 1-5 päeva. Päeva-paariga saavad valmis kõikvõimalikud tarkvaralised mured ja liiva või muu aine poolt tekkinud kinni kiilumised. Natuke kauem võivad aega võtta keerulisemad LCD, objektiivi või muud parandused.  Kõige kauem võtab fotoaparaadi parandus aega siis kui töö vajab spetsiifilist varuosa kaugelt välismaalt. Olenevalt välisriigi kaugusest on varuosa tarneaeg 1-6 nädalat.

Palju maksab fotoaparaadi parandus

Fotoaparaadi vea tuvastus maksab 15-45€. Kallima veatuvastuse alla kuuluvad eeskätt kallimad profiseadmed. Lihtsamad kodukaamerate vea tuvastus maksab vaid 15€. Kui viga ei ole suur, siis parandatakse viga juba vea tuvastuse raames ära. Kui parandustöö nõuab lisatasu, tehakse telefoni teel pakkumine paranduseks. Siis on võimalik ise otsustada kas fotoaparaadi parandustöö ette võtmine on mõistlik.
Soovi korral pakume nii teenuste kui ka toodete eest tasumiseks mugavat järelmaksu. Finantseerimisteenuseid pakuvad Swedbank ja Liisi järelmaks.

Garantii

Pikaajaline kogemus ja head tulemused lubavad meil fotoaparaadi parandustööle anda kaasa garantii kuni 1 aasta. Garantiitingimused on lihtsad: kas seade saab taas korda või makstakse täies ulatuses raha tagasi.

Spetsiifilised tööd

Oleme võimekad. Teostame keerulisi fotoaparaatide remonttöid, mida enamikes töökodades ette ei võeta.  Näiteks fotoaparaadi objektiivi vahetus, toiteahela probleemid ja muud tõsisemad hädad.

Mida vajame

Et fotoaparaadi remont kulgeks võimalikult kiiresti tasub kaasa võtta fotoaparaat koos aku ja toitejuhtmega. Neid pole vaja siis kui oled veendunud, et viga ei ole seal. Praktika näitab, et sageli on probleem just akus ja/või toitejuhtmes. Kui mure on ka mõne fotoaparaadi lisaseadmega, siis anna töökotta ka see (koos ühenduskaabliga).

Soovita

Kui lehekülg meeldib, siis vajuta  g +1. Nõnda aitad Raalimeistritel Google otsingus paremini esile tulla. Lisa Raalimeistrid ka oma Google+ suhtlusringi ning hakka Facebookis meie fänniks.  Selline tegevus on meile parimaks kiituseks. Tänud!

fotoaparaadi remont

Kaubamärgid

Archos, BenQ, Canon, Casio, Fujifilm, Fujitsu, HP, Kodak, Konica Minolta, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Philips, Polaroid, Samsung, Sanyo, Sigma, Sony, Toshiba. Töökotta võib tuua ka teisi kaubamärke. Isegi neid mis on Eestis täiesti tundmatud.