Madara 31, Tallinn

Avatud: E-R 10-17, L-P Suletud
Raalimeistrite asukoht
(Kliki kaardil, et lähemalt vaadata)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
× Sulge
Avaleht » Teenused » Parandus » GPS seadmete parandus
GPS seadme parandus

GPS seadmete parandus

Parandust vajava GPS seadme saab Raalimeistritele tasuta saata kõikjalt üle Eesti. Anname parima, et asjade kulg oleks kiire ja kvaliteetne.

Kaua kestab GPS seadmete parandus?

GPS seadmete parandus  kestab 1-5 päeva. Päeva-paariga saavad valmis kõikvõimalikud tarkvara tööd ja lihtsamad riistvaralised tõrked. Natuke kauem võivad aega võtta keerulisemad toiteahela probleemid. Kõige kauem võtab GPS seadmete parandus aega siis kui töö vajab spetsiifilist varuosa kaugelt välismaalt. Olenevalt välisriigi kaugusest on varuosa tarneaeg 1-6 nädalat.

Palju maksab GPS seadmete parandus

GPS seadme vea tuvastus maksab 15-25€. Kallima veatuvastuse alla kuuluvad eeskätt seadmed, mida on tarvis vea tuvastamiseks täielikult lahti monteerida. Kui viga ei ole suur, siis parandatakse viga juba vea tuvastuse raames ära. Kui parandustöö nõuab lisatasu, tehakse telefoni teel pakkumine paranduseks. Siis on võimalik ise otsustada kas GPS seadme parandustöö ette võtmine on mõistlik.
Soovi korral pakume nii teenuste kui ka toodete eest tasumiseks mugavat järelmaksu. Finantseerimisteenuseid pakuvad Swedbank ja Liisi järelmaks.

Garantii

Pikaajaline kogemus ja head tulemused lubavad meil GPS seadme parandustööle anda kaasa garantii kuni 1 aasta. Garantiitingimused on lihtsad: kas seade saab taas korda või makstakse täies ulatuses raha tagasi.

Mida vajame

Et GPS seadme remont kulgeks võimalikult kiiresti tasub kaasa võtta GPS seade koos aku ja toitejuhtmega. Neid pole vaja siis kui oled veendunud, et viga ei ole seal. Praktika näitab, et sageli on probleem just akus ja/või toitejuhtmes.

Soovita

Kui lehekülg meeldib, siis vajuta  g +1. Nõnda aitad Raalimeistritel Google otsingus paremini esile tulla. Lisa Raalimeistrid ka oma Google+ suhtlusringi ning hakka Facebookis meie fänniks.  Selline tegevus on meile parimaks kiituseks. Tänud!

GPS seadmete remont

Kaubamärgid

Asus, Buddy, Delphi, Garmin, HP (Hewlett-Packard), JVC, Motorola, Navigon, Navman, Panasonic, Sanyo, Sony, Tomtom. Töökotta võib tuua ka teisi kaubamärke. Isegi neid mis on Eestis täiesti tundmatud.