Madara 31, Tallinn

Avatud: E-R 10-17, L-P Suletud
Raalimeistrite asukoht
(Kliki kaardil, et lähemalt vaadata)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
× Sulge
Nutitelefon

iPhone parandus

Parandust vajava iPhone saab Raalimeistritele tasuta saata kõikjalt üle Eesti. Anname parima, et asjade kulg oleks kiire ja kvaliteetne.

Kaua läheb?

iPhone remont kestab 1-5 päeva. Kui iPhone parandus vajab varuosa kaugelt välismaalt, läheb kauem.  Olenevalt välisriigi kaugusest on varuosa tarneaeg 1-6 nädalat.

Palju maksab?

Sajad kliendid on Raalimeistrites saanud suure mure kaelast minutitega ja täiesti tasuta. Nii mõnegi vea suudab tuvastada ja isegi parandada klienditeenindaja. Tõsisema vea korral suunab teenindaja seadme töökotta kogenud tehnikule. Paljud tõsised hädad lahenevad  hinnaga 25-65 EUR + vajadusel varuosa hind.  Suurte summade puhul pakume mugavat järelmaksu.

Garantii

Pikaajaline kogemus ja head tulemused lubavad meil iPhone remonttöödele anda kaasa garantii kuni 1 aasta. Garantiitingimused on lihtsad: kas seade saab taas korda või makstakse täies ulatuses raha tagasi.

Spetsiifilised tööd

Oleme võimekad. Teostame keerulisi parandusi, mida enamikes töökodades ette ei võeta.  iPhone üks kallimaid varuosasid on emaplaat. Meie parandame või vahetame seda. iPhone tüüpilisem probleem on põrutusega katki läinud puuteklaas. Meie vahetame neid.

Mida vajame

Et iPhone remont kulgeks võimalikult kiiresti tasub kaasa võtta iPhone koos toitejuhtmega. Nii mõnigi kord on viga just toitejuhtmes. Kui mureks oniPhone  mitte ühildumine mõne lisaseadmega, siis anna töökotta ka see (koos ühenduskaabliga).

Soovita

Kui lehekülg meeldib, siis vajuta  g +1. Nõnda aitad Raalimeistritel Google otsingus paremini esile tulla. Lisa Raalimeistrid ka oma Google+ suhtlusringi ning hakka Facebookis meie fänniks.  Selline tegevus on meile parimaks kiituseks. Tänud!