Madara 31, Tallinn

Avatud: E-R 10-17, L-P Suletud
Raalimeistrite asukoht
(Kliki kaardil, et lähemalt vaadata)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
× Sulge
Avaleht » Teenused » Parandus » Tahvelarvuti
Tahvelarvuti parandus

Tahvelarvuti parandus

Parandust vajava tahvelarvuti saab Raalimeistritele tasuta saata kõikjalt üle Eesti. Anname parima, et asjade kulg oleks kiire ja kvaliteetne.

Kaua läheb?

Tahvelarvuti parandus kestab 1-5 päeva. Kui tahvelarvuti remont vajab varuosa kaugelt välismaalt, läheb kauem. Olenevalt välisriigi kaugusest on varuosa tarneaeg 1-6 nädalat.

Palju maksab?

Sajad kliendid on Raalimeistrites saanud suure mure kaelast minutitega ja täiesti tasuta.  Nii mõnegi vea suudab tuvastada ja isegi parandada klienditeenindaja. Tõsisema vea korral suunab teenindaja seadme töökotta kogenud tehnikule. Paljud tõsised hädad lahenevad  hinnaga 10-90 EUR + vajadusel varuosa hind.  Suurte summade puhul pakume mugavat järelmaksu.

Garantii?

Pikaajaline kogemus ja head tulemused lubavad meil tahvelarvuti parandustööle anda kaasa garantii kuni 1 aasta. Garantiitingimused on lihtsad: kas seade saab taas korda või makstakse täies ulatuses raha tagasi.

Spetsiifilised tööd

Oleme võimekad. Teostame keerulisi parandusi, mida enamikes töökodades ette ei võeta.  Tahelarvuti üks kallimaid varuosasid on emaplaat. Meie parandame seda. Tahvelarvutite tüüpilisem probleem on põrutusega katki läinud puuteklaas. Meie vahetame neid.

Mida vajame

Et tahvelarvuti remont kulgeks võimalikult kiiresti tasub kaasa võtta tahvelarvuti koos toitejuhtmega. Kui mureks on tahvelarvuti mitte ühildumine mõne lisaseadmega, siis anna töökotta ka see (koos ühenduskaabliga).

Soovita

Kui lehekülg meeldib, siis vajuta  g +1. Nõnda aitad Raalimeistritel Google otsingus paremini esile tulla. Lisa Raalimeistrid ka oma Google+ suhtlusringi ning hakka Facebookis meie fänniks.  Selline tegevus on meile parimaks kiituseks. Tänud!

Kaubamärgid

Apple (iPad), Asus, HTC, Motorola, Samsung, ZTE. Töökotta võib tuua ka teisi kaubamärke. Isegi neid mis on Eestis täiesti tundmatud.