Sülearvuti parandus

Kaua kestab sülearvuti parandus?

Sülearvuti parandus kestab 1-5 päeva. Päeva-paariga saavad valmis kõikvõimalikud tarkvara tööd, kõvaketta ja ekraani vahetus. Natuke kauem võivad aega võtta keerulisemad emaplaadi parandused, sest nende töödega on mõistlik jätta arvuti mõneks päevaks testima, et veenduda töö kvaliteedis. Kõige kauem võtab sülearvuti parandus aega siis kui töö vajab spetsiifilist varuosa kaugelt välismaalt. Olenevalt välisriigi kaugusest on varuosa tarneaeg 1-6 nädalat.

Palju maksab sülearvuti parandus?

Nii mõnigi klient on Raalimeistrites saanud mure kaelast minutitega ja täiesti tasuta. Osad vead suudab tuvastada ja isegi parandada klienditeenindaja. Tõsisema vea korral suunab teenindaja seadme töökotta kogenud tehnikule. Paljud tõsised hädad lahenevad hinnaga 15-65 EUR + vajadusel varuosa hind. Soovi korral helista (+372) 600 3009 (või saada kiri) ja küsi töö hinna kohta täpsemalt.

Garantii

Pikaajaline kogemus ja head tulemused lubavad meil sülearvuti parandustööle anda kaasa garantii kuni 1 aasta. Garantiitingimused on lihtsad: kas seade saab taas korda või makstakse täies ulatuses raha tagasi.

Spetsiifilised tööd

Oleme võimekad. Teostame keerulisi sülearvutite remonttöid, mida enamikes töökodades ette ei võeta.  Näiteks sülearvuti toitepesa vahetus, emaplaadi toiteahela parandus või emaplaadi vahetus.

Mida vajame?

Et sülearvuti remont kulgeks võimalikult kiiresti tasub kaasa võtta sülearvuti koos toitejuhtmega. Praktika näitab, et sageli on probleem just akus ja/või toitejuhtmes. Kui mure on sülearvuti, sh MacBook lisaseadmega, siis anna töökotta ka see (koos ühenduskaabliga).

Vali, kuidas soovid seadme meieni toimetada: