Arvutite remont ja hooldus

Teostame laua- ja sülearvutite remonti, sh ekraani, kõvaketta ja emaplaadi vahetust. Lisaks teeme ka arvutite hooldustöid (puhastame tolmust, vahetame termopastat) ning aitame kõvaketta andmete taastamisega.

Vali teenus seadme tüübi järgi:

TOP teenused:

Kaua kestab laua- või sülearvuti parandus?

Arvuti remont kestab 1-5 päeva. Arvutitele on enamik varuosasid koha peal või hulgilaos olemas. 1-2 päevaga saavad valmis kõikvõimalikud arvuti tarkvara tööd, kõvaketta ja ekraani vahetus. Natuke kauem võivad aega võtta keerulisemad emaplaadi parandused, sest nende töödega on mõistlik jätta arvuti mõneks päevaks meie juurde testimiseks, et veenduda töö kvaliteedis. Kõige kauem võtab arvuti parandus aega siis kui töö nõuab spetsiifilise varuosa tellimist välismaalt. Olenevalt välisriigi kaugusest on varuosa tarneaeg 1-6 nädalat.

Kui palju maksab arvuti remont?

Sajad kliendid on Raalimeistrites saanud suure mure kaelast minutitega ja täiesti tasuta. Nii mõnegi vea suudab tuvastada ja isegi parandada klienditeenindaja. Tõsisema vea korral suunab teenindaja seadme töökotta kogenud tehnikule. Paljud tõsised vead lahenevad hinnaga 15-45 EUR + vajadusel varuosa hind. Soovi korral saada hinnapäring.

Garantii

Pikaajaline kogemus ja head tulemused lubavad meil arvutiparandustöödele anda kaasa garantii kuni 1 aasta. Garantiitingimused on lihtsad: kas seade saab taas korda või makstakse täies ulatuses raha tagasi.

Spetsiifilised tööd

Oleme võimekad. Teostame keerulisemaid arvutite remonttöid, mida enamikes töökodades ette ei võeta. Näiteks sülearvuti toitepesa vahetus, emaplaadi toiteahela parandus või emaplaadi vahetus.

Mida vajame sülearvuti remondiks?

Et sülearvuti remont kulgeks võimalikult kiiresti tasub kaasa võtta sülearvuti koos toitejuhtmega. Praktika näitab, et sageli on probleem just akus ja/või toitejuhtmes. Kui mure on sülearvuti lisaseadmega, siis anna/saada töökotta ka see (koos ühenduskaabliga).

Mida vajame lauaarvuti remondiks?

Et arvuti remont kulgeks võimalikult kiiresti, siis too ainult lauaarvuti. Juhtmeid ja CD/DVD plaate pole vaja. Monitor ja teised lisaseadmed too vaid siis kui ka need vajavad parandamist.  Lisaseadmetele tasub lisada kaasa kaablid ja võimalusel ostuga kaasa saadud CD/DVD-d.

…helista E-R +372 600 3009 või saada oma küsimus või hinnapäring. Vastame kiirelt!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.