Paide 7, Tallinn

Avatud: E-R 10-17, L-P Suletud
Raalimeistrite asukoht
(Kliki kaardil, et lähemalt vaadata)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
× Sulge
Avaleht » Teenused » Andmete taastamine
Andmete taastamine

Andmete taastamine

Andmete taastust vajava seadme saab Raalimeistritele tasuta saata kõikjalt üle Eesti. Anname parima, et asjade kulg oleks kiire ja kvaliteetne.
Seadme ülevaatus ja nõustamine on tasuta.

Kaua läheb?

Andmete taastamine  kestab 5 – 30 päeva. Mida tõsisemalt on seade saanud viga, seda kauem läheb.

Palju maksab?

Lihtsate tarkvaraliste ja riistvaraliste vigade korral maksab andmete taastamine üldjuhul 20-150 EUR. Raske riistvaralise rikke korral on andmete taastamise maksumus kokkuleppel.  Raske riistvaralise rikkega seadme puhul võib töökoda enne tööga alustamist rakendada tagastamatu ettemaksu nõude.

Seadmed

Taastame andmed järgmistest seadmetest: laua-, süle- ja serveri kõvaketas, väline kõvaketas.

Mida vajame

Andmete taastamiseks vajame vaid kõvaketast. Mida vähem tegevusi sooritate vigastatud kõvakettaga, seda suurem on tõenäosus, et andmete taastamine on tulemuslik. Näiteks ei tasu teha vigastatud kõvakettaga arvutile taaskäivitamist või ühendada vigastatud välist kõvaketast erinevate seadmete külge. Oskamatu andmete taastamise programmide kasutamine võib tekitada pöördumatuid tagajärgi, kus andmete taastamine osutub erakordselt keerukaks ja kalliks protseduuriks.

Soovita

Kui lehekülg meeldib, siis vajuta  g +1. Nõnda aitad Raalimeistritel Google otsingus paremini esile tulla. Lisa Raalimeistrid ka oma Google+ suhtlusringi ning hakka Facebookis meie fänniks.  Selline tegevus on meile parimaks kiituseks. Tänud!