Madara 31, Tallinn

Avatud: E-R 10-17, L-P Suletud
Raalimeistrite asukoht
(Kliki kaardil, et lähemalt vaadata)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
× Sulge
Avaleht » Teenused » Parandus » Mängukonsooli parandus
Mängukonsooli parandus

Mängukonsooli parandus

Parandust vajava mängukonsooli saab Raalimeistritele tasuta saata kõikjalt üle Eesti. Anname parima, et asjade kulg oleks kiire ja kvaliteetne.

Kaua kestab mängukonsooli parandus?

Mängukonsooli parandus  kestab 1-5 päeva. Päeva-paariga saavad valmis kõikvõimalikud mured toiteahela või tarkvaraga. Natuke kauem võivad aega võtta keerulisemad tööd emaplaadiga, näiteks mängukonsooli GPU parandus. GPU paranduse korral jäetakse seade peale parandust ka paariks päevaks testima, et veenduda paranduse kvaliteedis. Kõige kauem võtab mängukonsooli parandus aega siis kui töö vajab spetsiifilist varuosa kaugelt välismaalt. Olenevalt välisriigi kaugusest on varuosa tarneaeg 1-6 nädalat.

Palju maksab mängukonsooli parandus

Mängukonsooli vea tuvastus maksab 15€.  Kui viga ei ole suur, siis parandatakse viga juba vea tuvastuse raames ära. Kui parandustöö nõuab lisatasu, tehakse telefoni teel pakkumine paranduseks. Siis on võimalik ise otsustada kas parandustöö ette võtmine on mõistlik.
Soovi korral pakume nii teenuste kui ka toodete eest tasumiseks mugavat järelmaksu. Finantseerimisteenuseid pakuvad Swedbank ja Liisi järelmaks.

Garantii

Pikaajaline kogemus ja head tulemused lubavad meil mängukonsooli parandustööle anda kaasa garantii kuni 1 aasta. Garantiitingimused on lihtsad: kas seade saab taas korda või makstakse täies ulatuses raha tagasi.

Spetsiifilised tööd

Oleme võimekad. Teostame keerulisi mängukonsooli remonttöid, mida enamikes töökodades ette ei võeta.  Näiteks mängukonsooli GPU parandus ja emaplaadi toiteahela vead.

Mida vajame

Et mängukonsooli remont kulgeks võimalikult kiiresti tasub kaasa võtta mängukonsool koos toitejuhtmega. Kui viga avaldub mõne kindla mänguga, siis tasub kaasa tuua ka mäng. Praktika on näidanud, et nii mõnigi kord ei avaldu mõni spetsiifiline viga töökojas olevate mängudega.

Soovita

Kui lehekülg meeldib, siis vajuta  g +1. Nõnda aitad Raalimeistritel Google otsingus paremini esile tulla. Lisa Raalimeistrid ka oma Google+ suhtlusringi ning hakka Facebookis meie fänniks.  Selline tegevus on meile parimaks kiituseks. Tänud!

mängukonsooli remont

Kaubamärgid

Xbox, Nintento, Playstation, Wii. Töökotta võib tuua ka teisi kaubamärke. Isegi neid mis on Eestis täiesti tundmatud.