Mängukonsooli parandus

Kaua kestab mängukonsooli parandus?

Mängukonsooli parandus  kestab 1-5 päeva. Päeva-paariga saavad valmis kõikvõimalikud mured toiteahela või tarkvaraga. Natuke kauem võivad aega võtta keerulisemad tööd emaplaadiga, näiteks mängukonsooli GPU parandus. GPU paranduse korral jäetakse seade peale parandust ka paariks päevaks testima, et veenduda paranduse kvaliteedis. Kõige kauem võtab mängukonsooli parandus aega siis kui töö vajab spetsiifilist varuosa kaugelt välismaalt. Olenevalt välisriigi kaugusest on varuosa tarneaeg 1-6 nädalat.

Palju maksab mängukonsooli parandus?

Mängukonsooli vea tuvastus maksab 15€.  Kui viga ei ole suur, siis parandatakse viga juba vea tuvastuse raames ära. Kui parandustöö nõuab lisatasu, tehakse telefoni teel pakkumine paranduseks. Siis on võimalik ise otsustada kas parandustöö ette võtmine on mõistlik.

Garantii

Pikaajaline kogemus ja head tulemused lubavad meil mängukonsooli parandustööle anda kaasa garantii kuni 1 aasta. Garantiitingimused on lihtsad: kas seade saab taas korda või makstakse täies ulatuses raha tagasi.

Spetsiifilised tööd

Oleme võimekad. Teostame keerulisi mängukonsooli remonttöid, mida enamikes töökodades ette ei võeta.  Näiteks mängukonsooli HDMI parandus ja emaplaadi toiteahela vead.

Mida vajame

Et mängukonsooli remont kulgeks võimalikult kiiresti tasub kaasa võtta mängukonsool koos toitejuhtmega. Kui viga avaldub mõne kindla mänguga, siis tasub kaasa tuua ka mäng. Praktika on näidanud, et nii mõnigi kord ei avaldu mõni spetsiifiline viga töökojas olevate mängudega.

Kuidas soovid seadme meieni toimetada: